Platforma przetargowa

Logowanie

Przetargi i zapytania

Platforma Przetargowa Bizlink jest wysoce innowacyjnym narzędziem do przeprowadzania zapytań ofertowych i przetargów w trybie on-line. Dzięki niej, korzystający mogą oferować swoje towary lub usługi jako dostawca, bądź zamawiać po najlepszej cenie potrzebne wyroby jako zamawiający.

Najważniejsze zalety e-przetargów:
Jaka jest różnica między e-zapytaniem ofertowym, a e-przetargiem?

Zapytanie ofertowe.
Elektroniczne zapytania ofertowe dają możliwość sprawnego uzyskania informacji od potencjalnych dostawców nt. ich oferty w drodze usystematyzowanych formularzy elektronicznych. Realizując zapytanie ofertowe nie ma obowiązku wyboru dostawcy.


E-przetarg.
Zamawiający sam wybiera i zaprasza do udziału zarejestrowanych dostawców oraz ustala wszystkie parametry przetargu. Zgodnie z Regulaminem, w przypadku złożenia co najmniej trzech ofert spełniających kryteria, Zamawiający ma obowiązek skorzystać z wybranej przez siebie oferty.


Jak to działa?


Platforma Przetargowa Bizlink jest wyjątkowo prosta w użyciu i umożliwia automatyzację procesu zakupowego.

Poniżej znajdują się kroki, które należy zrobić, żeby skorzystać z Platformy BizLink.

1. Rejestracja
Zarówno dostawcy, jak i nabywcy muszą się zarejestrować w systemie.

2. Zlecenie zapytania ofertowego/o cenę lub e-przetargu
Następnie, jeśli zamawiający chce zlecić zapytanie ofertowe lub e-przetarg, wykonuje następujące czynności:
- loguje się do systemu
- wybiera opcję - zleć przetarg elektroniczny lub zapytanie ofertowe
- wypełnia formularz zamówienia 

3. Przebieg e-aukcji lub e-zapytania ofertowego
E-przetarg lub e-zapytanie ofertowe odbywa się w wybranym przez zamawiającego terminie i biorą w niej udział dostawcy. W przypadku e-przetargu, udział biorą tylko wybrani przez zamawiającego dostawcy, nastomiast w przypadku e-zapytania ofertowego, zapraszani są wszyscy dostawcy z wybranej branży.

Dostawcy składają swoje oferty licytując on-line w panelu przetargu. Zamawiający może przyglądać się przebiegowi procesu. Dla wszystkich uczestników e-przetargu lub zapytania ofertowego dostępny jest czat. Wygrywa oferta o najniższej cenie. Zamawiający kontaktuje się z dostawcą, który został wyłoniony w e-aukcji/e-przetargu w celu zawarcia transakcji handlowej na przedmiot przetargu.

W przypadku dodatkowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt na adres info@bizlink.pl